Užmirškite viską, ką žinojote apie sudėtingas ir brangias, bet pseudo efektyvias priemones – ir dar kartą išsirinkite ARTISTIC NAIL DESIGN vardą!

Tvirti nagai – mūsų tikslas... Taigi, mes ateiname su revoliuciniu ARTISTIC produktu!

Seminarą veda išskirtinė manikiūro ekspertė ir ilgametę darbo patirtį su ARTISTIC NAIL DESIGN turinti meistrė Jolanta Trunova, kuri ir pristatys naujausią amerikietiškojo holivudinio gelinio nagų lakavimo ir atstatymo lyderio ARTISTIC NAIL DESIGN atstatomąjį rekonstrukcinį gelį nagams CORRECTION GEL BRUSH-ON bei pademonstruos ARTISTIC gelių spalvas, lakavimo technikas.

Rezultatus išvysite jau po pirmojo panaudojimo: homogeniškos konsistencijos gydomoji priemonė yra skirta sutrūkinėjusių, besisluoksniuojančių nagų priežiūrai, atliekant ilgalaikį manikiūrą. Stiprina nagus, išlygina nelygumus, įtrūkimus ir kitus natūralaus nago defektus.  Apsauginis CORRECTION GEL sluoksnis gydo ir skatina sveiko ir lygaus nago augimą, - tobulai atrodančiam geliniam manikiūrui.

Ne tik bus sustiprinta nago plokštelė, bet ir gelinė danga laikysis itin patvariai bei ženkliai ilgiau.

Tobulai greitas ir patogus naudojimas - priemonė susipolimerizuoja (sutvirtėja) vos per 10 sekundžių profesionalioje  Artistic Pro 30 LED lempoje arba per 2 min. paprastoje UV lempoje.

Po seminaro dalyviams išduodami dailūs sertifikatai.

Seminaro trukmė – 2-3 val.

Vieta - MASTER-CLASS studija Sėlių g. 10, Žvėrynas, Vilnius

SVARBU: Iš anksto užsiregistravę ir susimokėję dalyviai gauna DOVANŲ - CORRECTION GEL (kurio vertė – EUR 20,00).

Seminaro kaina EUR 20,00  

 

Susidomėjusius kviečiame registruotis www.kaaral.lt skitlyje SEMINARAI arba teirautis tel. 8-677-08555 (Sofija) arba 8679-44443 (biuras).

ART.CORR.SEM
Kodas: ART.CORR.SEM
20,00 EUR
Kiekis:

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą

ARTISTIC NAGŲ STIPRINIMO SISTEMA - Correction gelio INTRO-seminaras

Užmirškite viską, ką žinojote apie sudėtingas ir brangias, bet pseudo efektyvias priemones – ir dar kartą išsirinkite ARTISTIC NAIL DESIGN vardą!

Panašios prekės