KAIP TAPTI PROFESIONALIU VARDINIU PIRKĖJU E-PARDUOTUVĖJE  WWW.KAARAL.LT ?

KARAL TRADING UAB - profesionalių grožio prekių tiekėja meistrams - kirpėjams, kosmetologams, manikiūro, pedikiūro meistrams ir tiesiog grožio fanatams, kviečia profesionalus tapti mūsų vardiniais klientais ir įsigyti prekių ne tik firminėje parduotuvėje Sėlių g. 10, Žvėryne, Vilniuje, bet ir prisiregistravus mūsų e-parduotuvėje  ir gauti prekes tiesiai į darbo ar gyvenamąją vietą maksimaliai greitai ir patogiai bei ypatingomis, tik griežtai profesionalams nustatytomis kainomis.

Jei esate praktikuojantis profesionalas bet kurioje grožio srityje, registruodamiesi mūsų svetainėje, prisegę (atsiuntę) savo profesinę kvalifikaciją įrodančio dokumento kopiją, dienos bėgyje ar greičiau tapsite mūsų svarbiu klientu, kuriam ir skirta mūsų svetainės kainodara, filosofija bei patogumai.

Jei jau esate mūsų įmonės profesionalus klientas, registruodamiesi suveskite savo vardinės KARAL TRADING išduotosios kortelės numerį, o komentaruose apie tai įrašykite trumpą pastabą. Mes per minimalų laiką aktyvuosime jūsų profesionalią paskyrą ir jau kitu prisijungimu svetainėje matysite tik jums skirtas kainas, nuolaidas, akcijas ir tai, kas daro jus išskirtiniais ir ypatingais.

Tarp prekių - ir profesionalams skirti seminarai ir praktiniai mokymai, kuriuos visada galite matyti ir jais domėtis skiltyje SEMINARAI, MOKYMAI bei patogiame kalendoriuje. Sumokėję už seminarą, automatiškai tampate jo dalyviu ir esate laukiami nurodytoje vietoje ir nurodytu laiku.

Visi apmokėti pirkimai automatiškai lydimi sąskaitų-faktūrų, po kiekvieno jūsų apsipirkimo faktūrą gausite automatiškai į savo e-paštą, o taip pat ir vėliau galėsite rasti savo paskyroje bei bet kada atsispausdinti savo buhalterinėms reikmėms.

Taip pat galėsite matyti ir savo darytus pirkimus, žiūrėtas prekes, daryti paklausimus, gauti į juos atsakymus ir pan.

Labai laukiame visų - esamų ir būsimų klientų - jums patogiu metu 24/7 savo naujojoje e-platformoje www.kaaral.lt!

Nepasisekus kuriam nors registravimosi momentui, maloniai prašome skambinti tel. 8679-44443 ir teirautis, - mūsų paslaugios ir darbščios administratorės tikrai padės išspręsti visus techninius nesklandumus.

Administracijos e-paštas : biuras@kaaral.lt

PASTABA - Karal Trading pasilieka sau teisę šią kortelę bei jos suteikiamas privilegijas ir nuolaidas bet kada panaikinti neaiškinant priežasčių.

Likite su mumis!

VIP.kort
Kodas: VIP.kort
Kiekis:

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą

VARDINĖ KLIENTO NARYSTĖ GROŽIO MEISTRAMS IR PROFESIONALAMS

Panašios prekės