Prekę sudaro:  MARAES DOPPIO ELIXIR +  MARAES OLIUM

MARAES DOPPIO ELIXIR

Mažas stebuklas jūsų rankose... Naujausios ir inovatyviausios formulės profesionalus dviejų dalių atstatomasis ir maitinamasis MARAES eliksyras ampulėse, praturtintas retu sertifikuotu natūraliu Monoi de Tahiti – Taičio gardenijos – aliejumi iš Polinezijos. Visiškai ekologiška formulė - be sulfatų, parabenų, gliutenų. Ypatingai veiksmingas plaukų gydytojas! Rekomenduojama naudoti šiurkštiems, pažeistiems, nualintiems, išblukusiems ir praradusiems gyvybingumą plaukams, arba tiesiog savo mylimiems plaukams... Sudėtyje esantis keratinas ypatingai stiprina plauko struktūrą, atstato ją, o Taičio gardenijos aliejus giliai drėkina ir maitina plaukus iš vidaus. Ypatingai glotnina plaukų paviršių bei suteikia neprilygstamo, ilgai išliekančio blizgesio, elastingumo, prabangos, pilnumo. Profesionali formulė užtikrina intensyvią dažytų plaukų spalvą ir saugo ją nuo laisvųjų radikalų bei kenksmingo aplinkos poveikio. Ekologiška suyranti pakuotė.

Naudojimo būdas: Sumaišykite dubenėlyje abi skirtingas MARAES Doppio Elixir eliksyro kapsules – aliejų ir keratiną (1:1). Gautą masę tolygiai paskirstykite ant drėgnų, švariai ištrinktų plaukų. Po 5-10 min. nuskalaukite šiltu vandeniu. Toliau džiovinkite ir modeliuokite kaip įprasta.

 Dėžutėje yra 12 kapsulių po 15 ml - 6 plaukų procedūroms (6+6). 

 

MARAES OLIUM

Itin prabangios sudėties profesionalus aliejukas plaukų galiukams, praturtintas ekologišku sertifikuotu natūraliu Monoi de Tahiti – Taičio gardenijos – aliejumi. Tai prabanga, kurią savo plaukams galite leisti kasdien! Visiškai ekologiška formulė - be parabenų, gliutenų ir sulfatų. Plaukus ypatingi puoselėjantys linų žiedų ekstraktai giliai maitina ir plauko viduje užrakina drėgmę, suteikia blizgesio, elastingumo, agpsaugo nuo kenksmingo UVA ir UVB poveikio. Išsišakojusių plaukų galiukų daktaras! Profesionali formulė užtikrina intensyvią dažytų plaukų spalvą ir saugo ją nuo laisvųjų radikalų bei kenksmingo aplinkos poveikio. Užburiančio aromato. Ekologiška suyranti pakuotė.

Naudojimo būdas: Drėgnus ir švarius plaukų galiukus tolygiai ištepkite MARAES OLIUM aliejumi, nenuskalaukite, toliau džiovinkite ir modeliuokite kaip įprasta.

Tūris: 30 ml

 

Kodas:
30,00 EUR
Kiekis:

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą

MARAES DOPPIO ELIXIR Atkuriamasis eliksyras su keratinu ir Manoi de Tahiti aliejumi + DOVANA Olium

MARAES DOPPIO ELIXIRi novatyviausios formulės profesionalios ampulės pažeistiems, šiurkštiems ir nualintiems plaukams. Su Monoi de Tahiti aliejumi. Be sulfatų, parabenų, gliutenų.

Panašios prekės