ITIN RIBOTO KIEKIO DVIGUBOS JĖGOS AKCIJA!!

Tikras gyvybės šaltinis išsausėjusiems, silpniems bei porėtiems plaukams.

PURIFY HYDRA kaukė skirta plaukų stiprinimui ir giliam maitinimui. Ši unikali kaukė pagaminta bičių pienelio pagrindu.

Tai ideali priemonė plaukams, praradusiems elastingumą, žvilgesį, atrodantiems tarsi nuvytęs žiedas dykumoje, o plaukų galiukai nuolat skilinėja, veliasi ir atima viltį užsiauginti ilgus plaukus, kurių taip trokštame...


Kaip bičių pienelis veikia plaukus?

Net užmerktomis akimis jūs pajusite skirtumą, atsiradusį panaudojus PURIFY HYDRA kaukę, pagamintą bičių pienelio pagrindu. Pirštų galiukais pajusite plaukų švelnumą, pamiršite išsekusius ir trapius plaukus.


Kaip PURIFY HYDRA kaukė veikia plaukus?

1. Aktyvios medžiagos įsiskverbia į plauko struktūrą, pagerina jos kokybę, ją intensyviai maitina ir drėkina.
2. Unikalios bičių pienelio savybės šalina pagrindines plaukų senėjimo priežastis.
3. Mikroelementai ir vitaminai normalizuoja plaukų folikulo ir galvos odos būklę.
4. Struktūriniai proteinai padengia plaukus apsaugine plėvele, tuo pačiu palaiko reikalingą drėgmės lygį ir padeda išvengti drėgmės praradimo.

 

Naudojimo būdas: Po plaukų trinkimo su PURIFY HYDRA šampūnu paskirstykite pakankamą kiekį PURIFY HYDRA kaukės per visą plaukų ilgį. Galite plaukus iššukuoti, kad kaukė tolygiai pasiskirstytų. Palikite veikti 3-8 min. ir tuomet kruopščiai nuskalaukite. Naudokite 1-2 kartus per savaitę.  

Jei galvos oda yra riebi, o plaukai išsausėję, kaukę pradėkite tepti palikdami 3-6 cm ilgio plaukų šaknis. Palikite veikti 10  minučių ir tuomet kruopščiai nuskalaukite. Taip pat jei plaukai yra stori, rekomenduojama kaukę palaikyti ilgiau nei įprasta.

Tūris: 500 ml, 2 vnt.

1224+1224
Kodas: 1224+1224
16,00 EUR
Kiekis:

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą

1 perki + 1 DOVANŲ! PURIFY HYDRA Giliai maitinanti kaukė sausiems, pažeistiems plaukams su bičių pieneliu, 500 ml

Profesionali KAARAL kaukė pažeistiems, lūžinėjantiems ir praradusiems gyvybingumą plaukams. Tikras gyvybės šaltinis išsausėjusiems, silpniems bei porėtiems plaukams. Plaukų stiprinimui ir giliam maitinimui.

Panašios prekės