PASKYRA IR PREKIŲ UŽSAKYMAS BEI APMOKĖJIMO SĄLYGOS

Mūsų interneto puslapyje susikurkite savo paskyrą, - pirkti joje gali kiekvienas.

Jeigu esate praktikuojantis grožio specialistas / meistras - registruojantis prisekite (įkelkite - 'Choose File") Jūsų profesinį išsilavinimą įrodančią dokumento kopiją arba, jeigu jau turite mūsų išduotą VARDINĘ KLIENTO KORTELĘ, laukelyje "VARDINĖS KLIENTO KORTELĖS NR. įveskite šios kortelės numerį. 

Patikrinę visą informaciją (turėkite kantrybės :), mes, labiausiai tikėtina, priskirsime Jus meistro kategorijai ir Jūs matysite specialias Jums siūlomas prekių kainas. Kuo tiksliau nurodykite visus prašomus duomenis. Į nurodytą el. paštą gausite informaciją apie paskyros sukūrimą.

Kaip pirkti? Tiesiog "dėkite" Jums patikusias prekes ar seminarus (kuriuose norėtumėte dalyvauti) į virtualų krepšelį. Krepšelio suvestinėje visada galėsite matyti "įsidėtas" prekes bei galėsite keisti jų kiekį. Atkreipkite dėmesį į krepšelyje matomus pasiūlymus, pvz., perkant prekių už tam tikrą sumą, gausite puikią dovaną ar pan.

Atsiskaityti galite visais sistemos siūlomais būdais - elektronine bankininkyste iš karto, bankiniu pavedimu, grynaisiais pinigais - išsirinkite jums patogiausią.

PRISTATYMO LIETUVOJE SĄLYGOS

Produktus siunčiame į bet kurią Lietuvos vietą (išskyrus Neringą) kurjerių tarnybomis (pvz., VENIPAK) bei į Europos šalis Lietuvos paštu ir jo tarifais bei terminais (www.post.lt).

Siuntimas į užsienį kiekvieną kartą derinamas atskirai.

Produktai Lietuvoje išsiunčiami per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo, bet dažniausiai - net tą pačią dieną po apmokėjimo gavimo (jei apmokėjimas gaunamas banko sąskaitoje iki 13:00 val.).

Dažniausiai pirkėjai Lietuvoje prekes gauna kitą darbo dieną po jų išsiuntimo. Prekių savaitgaliais bei švenčių dienomis nesiunčiame.

Perkant daugiau nei už 45,00 eurus- pristatymas Lietuvoje nemokamas!

Perkant prekių už mažiau nei 45,00 eurus - pristatymas Lietuvoje tekainuos vos 3,00 eurus. 

SVARBU: palaikydami modernią filosofiją kuo ekonomiškiau naudoti ir išnaudoti visus gamtos resursus, dažnai siuntimui naudojame įvarią antrinę pakuotę (kartono dėžutes), taigi gaudami mūsų siuntinius gausite juos tikrai tinkamoje, švarioje ir pritaikytoje pakuotėje, bet iš įvairiausių šaltinių ir dizainų ir galbūt jau naudotoje. Kviečiame pozityviai ir protingai žvelgti į šį klausimą.

PRISTATYMO Į EUROPOS ŠALIS SĄLYGOS

Prekių pristatymas į užsienį derinamas atskirai.

Siūlome pristatymą AB 'Lietuvos paštas' terminais ir tarifais (www.post.lt). Padarę užsakymą, komentaruose įrašykite tikslų užsienio adresą ir mes, patvirtindami užsakymą, įrašysime pristatymo kainą.užsakymą įrašysime pristatymo kainą.

Grožio salonams ir grožio profesionalams prekes mielai pristatysime asmeniškai, - maloniai prašome kreiptis į mūsų itin patyrusias vadybininkes.

________________________________________

Taip pat laukiame jūsų mūsų firminėje parduotuvėje Sėlių g. 10, Žvėryne, Vilniuje!

[darbo laikas I-IV 9-18 val.; V - 9-17 val., tel. 8679-44443] 

KONTAKTAI